SVARBU! BŪTINAI PERSKAITYKITE IKI GALO

1. Užsirašant į masažų kursą, rekomenduojame registruotis pas tą patį specialistą. Tai rekomenduojame siekiant pasiekti geriausio rezultato.

2. Galutinį patvirtinimą atsiųsime el. paštu arba trumpąja žinute kai peržiūrėsime ir patvirtinsime informaciją apie Jūsų užsakymą. Užsakymo laikas gali pasikeisti +/- 20 minučių, todėl BŪTINAI nurodykite el.pašto adresą arba telefono numerį, kad galėtume susisiekti ir suderinti procedūros laiką su Jumis.

3. Jei turite nuolaidą, kuponą, dovanų kuponą, nurodykite jo kodą arba kitą atsiskaitymo formą (grynais ar pavedimu mokėjote/mokėsite) tai skiltyje "Specialūs pageidavimai". Užrašymai be kodų nebus tvirtinami.

4. Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros darbuotojų prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 11 €. Tiems, kurie turi įsigiję paslaugą, abonementą ar kuponą paslauga į kurią neatvykta bus laikomi panaudotais. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, paruoštą ir nepanaudotą kosmetiką, bet ir už specialisto bei klinikos laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus specialisto ir klinikos laikas naudojamas neproduktyviai. Apie savo neatvykimą prašome informuoti skambinant arba trumpąja žinute telefonu.: 8 611 11 110 arba el. paštu.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , nurodant vardą ir pavardę, ne vėliau kaip 24 val. iki procedūros.

5. Už paciento apmokėtas ir anuliuotas paslaugas, grąžinant pinigus taikomas 15% mokestis nuo anuliuotos paslaugų vertės. Šis mokestis nebus taikomas: esant ant kliento prašymo raštiškam gydančiojo gydytojo patvirtinimui, kad asmuo negali atlikti atitinkamų procedūrų; esant ant kliento prašymo raštiškam bendrovės direktoriaus ar gydytojo patvirtinimui; keičiant vieną jau apmokėtą procedūrą į kitą.

6. Atsidarius naujam langui spauskite langelį "Užsirašyti internetu".

7. Užsakymus internetu priimame visą parą.

8. Nupirktas procedūras internetu privaloma atlikti per 6 mėn. nuo įsigijimo datos.

9. Atvykus į procedūras būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.

10. Vėluojantiems į procedūrą 15 min. ar daugiau, procedūra nebus atlikta, arba bus sutrumpinta tiek laiko, kiek vėluojama. Jei vėluojate į procedūrą kuri trunka 30 min., Jums ji atlikta nebus. Vėluojantiems į procedūras, kurių trukmė ilgesne, procedūros bus trumpinamos atitinkamai vėluojamam laikui.

11. Registruodamiesi internetu, teisingai nurodykite savo kontaktinį telefono numerį, jog gautumėte priminimą apie vizitą. Nes kilus nesusipratimams, klinika už negautą priminimą ir ryšio operatoriaus klaidas, neatsako.

 

Užsirašykite!

Nepavyko užsiregistruoti? skambinkite mums numeriu: +370 6 11 11 11 0